ЗНО 2014 англійська мова. Онлайн тест

ЗНО 2014 англійська мова. Онлайн тест

Рейтинг:   / 179
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з англійської мови.ЗНО 2014 англійська мова.Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2014 з англійської мови та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.


Як влаштований тест.
Даний тест складається з 43 завдань ЗНО 2014 з англійської мови. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 43 завдання (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-42 (тести), нараховується 1 бал.

За твір у завданні №43 бали нараховуються за кількість написаних слів. За твір до 100 слів бали не нараховуються. Максимальна кількість  балів (14 балів) буде нараховано за твір довжиною 200-210 слів. За твори  меншої або більшої довжини бал знижується.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 56 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2014 з англійської мови.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №№1-42) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" . В завданнях, де виконується аналіз тексту, для перегляду тексту натисніть на лінк "перегляд тексту".

У завданні, де потрібно написати твір (№ 43 - введіть у поле текст Вашого твору. Підрахунок введених слів виконується автоматично. Потім натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2014 з англійської мови! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!